.

GDY JEMY SZYBKIE DANIA - FAST FOOD - UMIERAMY SZYBCIEJ. GDY JEMY BYLE CO - ŻYJEMY BYLE JAK ...

| OCZYSZCZANIE-> | DZIECI | DOROSŁYCH | JELIT | WĄTROBY | POCHWY | OPRYSZCZKA |GRYPA |KONTAKT|


Plastry oczyszczające Detox Patch CaliVita International


Plastry oczyszczające Detox Patch to łatwy, nieinwazyjny i naturalny sposób na detoksykację - oczyszczanie organizmu.

detox patch Jesteśmy pewni, że zauważycie i docenicie Państwo niepowtarzalność tych plastrów oczyszczających.

Charakteryzują się one najwyższą jakością składników, jak również samego opakowania. To unikalne połączenie starożytnej mądrości i nowoczesnej technologii. Obecnie miliony osób na całym świecie mogą cieszyć się korzyściami, jakie niesie za sobą stosowanie tego produktu.

Już od dawna wiadomo, że gromadzone w organizmie toksyny, mają zły wpływ na stan naszego zdrowia i prowadzą do wielu chorób zwyrodnieniowych, np.: stanów zapalnych stawów.

Azjatyckie powiedzenie, brzmi: "Proces starzenia pochodzi ze stóp". W zachodniej refleksologii są one nazywane "drugim sercem", ponieważ znajduje się na nich około 60 punktów akupunkturowych.

Górna część stopy odnosi się do narządów znajdujących się w "górnej" części organizmu, podbicie odnosi się do narządów znajdujących się w "środkowej" części, zaś pięta do organów znajdujących się w trzeciej "dolnej" części ciała.

Jeszcze do niedawna plastry oczyszczające na stopy były dostępne tylko i wyłącznie w Azji. Każdego miesiąca sprzedaje się ich tam ponad 10 milionów.

Dlaczego zasługują na takie zaufanie?

Ich popularność możemy zawdzięczyć korzyściom, jakie może odnieść nasz organizm, np.: w zwalczaniu zmęczenia, poprawie krążenia, przyspieszeniu metabolizmu, usunięciu toksyn, a także ogólnej poprawie stanu zdrowia i naszego wyglądu.

Plastry oczyszczające Detox Patcht łagodzą dolegliwości bólowe:

    Stany zapalne stawów, Fibromyalgia, Zapalenie kaletki maziowej, Ból kręgosłupa, głowy lub zębów, Ponadto mogą zmniejszyć dyskomfort, pochodzący ze: Stresu, Wstrząsu emocjonalnego, Niepokoju, lęku Bezsenności i braku snu

Toksyny, kumulujące się w naszym organizmie, pochodzą z różnych źródeł. Należą do nich m.in.: pestycydy oraz nawozy sztuczne (ich źródłem może być żywność), zanieczyszczone powietrze, którym oddychamy, woda, którą pijemy. Mogą również powstawać w naszym organizmie w wyniku reakcji związanych ze stresem. Wyprodukowano miliony środków chemicznych oraz nawozów, które teraz są wykorzystywane w celach komercyjnych. Po przekroczeniu pewnej dawki nagromadzonych toksyn, nasz organizm reaguje osłabieniami, bólami, pojawieniem się różnych chorób.

Jeśli chcemy zachować zdrowie, bardzo ważne jest regularne usuwanie nagromadzonych w organizmie toksyn !!!

Najtrudniejsze do usunięcia toksyny to te, które kumulują się w tkankach, wśród nich metale ciężkie (np.: arszenik, rtęć, ołów, platyna itp.). Można je usunąć wykorzystując preparaty roślinne za pomocą chelacji lub w inny prostszy sposób, np.: detoksykacja przez stopy.

Plastry oczyszczające działają miejscowo, nie ma obawy, że mogą negatywnie wpływać na pozostałe narządy. Nic bowiem "nie idzie do środka". Niepotrzebne "śmieci" są usuwane !!!

Już po pierwszym zastosowaniu plastra - to oczyszczanie staje się widoczne, oczywiste i zrozumiałe!

Jak stosować?

Plastry oczyszczające pracują, gdy Ty śpisz i to w naturalny sposób.

Jeśli założysz je na noc (za pomocą części przylepnych), rano zauważysz, że białe i suche plastry zmieniły się w mokre, ciemno-brązowe, szaro-czarne niejednokrotnie, o nieprzyjemnym zapachu. To efekty detoksykacyjne plastra - oczyszczanie organizmu z toksyn - widoczne już po kilku godzinach. Jest to oznaką tylko częściowego wydalenie toksyn z organizmu !!!

Barwa zielona: Wątroba / Pęcherzyk żółciowy. Podwyższony poziom cholesterolu, stłuszczenie wątroby.

Barwa czerwona w postaci plamek krwi: Serce / Jelito cienkie. Charakteryzująca pacjentów ze słabszą kondycją psychiczną, niedomogami cyrkulacji krwi, zaburzenia wchłaniania, chroniczne bóle zapalne.

Barwa żółta: Śledziona / Żołądek. Cecha charakteryzująca ludzi z zaburzeniami cyrkulacji krwi, niedomogami systemu immunologicznego i układu trawiennego.

Barwa biała: Płuca / Okrężnica. Charakteryzuje lokalizacje chorobowe w układzie oddechowym.

Barwa czarna: Nerki / Pęcherz moczowy. Wskazuje na zaburzenia pracy układu moczowego z lokalizacją segmentową lub w całym jego przebiegu.

Każdy plaster oczyszczający jest starannie zapakowany wraz z łatwą do usunięcia częścią przylepną, tak by można było go przyłożyć bezpośrednio do skóry.

Składniki zawarte w plastrach rozgrzewają skórę stóp, powodując rozszerzenie obecnych w nich porów, w efekcie nagromadzone toksyny pod wpływem ciśnienia osmotycznego są "wyciągane" przez skórę z krwi i układu limfatycznego. Można je stosować o każdej porze dnia, lecz bardziej wskazane jest ich wieczorne zastosowanie. Wskazane jest również założenie skarpet na naklejone plastry oczyszczające, aby zwiększyć ich nacisk na stopę i rozgrzanie.

W celu uzyskania maksymalnego efektu oczyszczania, plastry oczyszczające mogą być stosowane zarówno na zdrowe partie ciała, jak i w miejscu bólu, by usunąć z tych obszarów toksyny.

W zależności od osoby, takie kuracje mogą być stosowane od 2-3 dni do 2-3 tygodni lub dłużej w zależności od stopnia "zanieczyszczenia" organizmu.

Zasady stosowania plastrów oczyszczających

    - Nie używaj otwartych lub zniszczonych plastrów - Użyj plastra bezpośrednio po otwarciu opakowania - Plaster oczyszczający jest przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego - Nie wolno go stosować na uszkodzoną skórę, błony śluzowe, oczy, narządy płciowe - Należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci

Przeciwwskazania:

Kobieta w ciąży i karmiąca

Dzieci do 3- go roku życia - u starszych dzieci wskazana konsultacja medyczna

Przy implantach/rozrusznikach serca

W chorobach serca i stosowaniu leków krwiotwórczych - wskazana konsultacja medyczna ( z konsultantem firmy)

Wybrane składniki zawarte w plastrach oczyszczających, które przyczyniają się do wymiernych korzyści:

Grzyb AGARICUS- Zawiera beta-glukany, substancję o silnych właściwościach antyoksydacyjnych regulujących aktywność układu immunologicznego

TURMALIN- W naturalny sposób emituje dalekie promieniowanie podczerwone, stosowany w celu relaksacji i penetracji.

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI- Ułatwia prawidłowy przebieg procesów metabolizmu

PAEONIAE RUBRAE RADIX- Poprawia krążenie krwi, korzystnie wpływa na pracę jelit

PLATICODON GRANDIFLORUM- Korzystnie wpływa na układ oddechowy, chroni płuca i gardło

OCET CYPRYSOWY I OCET BAMBUSOWY- Te dwa wysoko oczyszczone sk ładniki zapewniają delikatny proces oczyszczania

ARTEMISIA IWAYOMOGI- Pobudza pracę wątroby oraz jeliy, obniża poziom cholesterolu, wzmacnia odporność

CARACANSA SINICA- Posiada właściwości p/zapalne, stosowana w zpaleniach stawów, neuralgiach, biegunkach

Podsumujmy:

Plastry oczyszczające łagodzą dolegliwości bólowe w przebiegu:


Alergia na pyłki
Ból gardła
Ból głowy
Ból kolana
Ból krzyża
Ból łokci
Ból pleców
Ból rąk
Ból uszu
Ból w karku
Ból w łopatkach
Ból w ramieniu
Ból w krzyżach
Ból zębów
Ból stawu biodrowego
Częste oddawanie moczu
Hemoroidy
Impotencja, bezpłodność
Nadwaga
Problemy z trzustką
Problemy z układem trawiennym
Problemy z wątrobą
Problemy z zasypianiem
Zapalenie dróg oddechowych
Zaparcia
Źle pracujące nerki

Opracowanie: Anna Krupa menedżer CaliVita
W artykule wykorzystano częściowo informacje z CaliNews 2007r

Jak kupić >>> TUTAJ

Noni Zdrowe | Nowotwór markery | Odchudzanie | Sklep Natura | Osteoporoza | Zenthonic | kontakt |